İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tığ İşi Zincirli Şal Yapılışı

Tığ işi ile zincirli şal yapılışı videolu olarak yayınlanmıştır. Örgü şal yapacaksanız tığ işi ile zincirli şal modeli denemenizi öneriyoruz.

Tığ işi ile şal mı olur demeyin. Hemde çok güzel şal yapılabiliyor. Tığ işi ile örgü zincirli şal yapılışını örgü bilen hanımlar için paylaştık. Şal yapmak istiyorsanız birde tığ işi ile yapılan bu modeli deneyin. Zincirli şal yapılışı şiş işi ile yapılan şallardan daha kolay. Tığ kullanmayı biliyorsanız bu örneği yapabilirsiniz.

İlk olarak zincir çekerek örgüye başlıyorsunuz. 13 tane zincir çekilecek. Başına 1 dolanıp batıyorsunuz. Bu işlemlerin hepsi tığ ile yapılmaktadır. Kendinize güveniyorsanız bu modeli mutlaka deneyin.

Zincir Şal Yapımı Tığ İşi

El yapımı şal modelleri her ne kadar eskisi gibi kullanılmasa da ne kadar mükemmel modeller yapılabileceğini bir çok bayan bilmiyor. Mağazalarda satılan şallardan daha daha güzelini örgü ile yapabilirsiniz. Yeterki kendinize güvenin ve örgü örmeyi öğrenin. Örgüyü de öğrenirken çok fazla zorlanmayacaksınız. Örgü videoları izleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenip bir çok örgüyü rahatlıkla yapabilirsiniz.

Zincirli Şallar

Zincirli Şal Yapılışı 

Bir yorum

  1. Hülya Hülya 8 Kasım 2017

    Merhaba hobi sayfası paylaşım için çok teşekkür ediyorum ama bir hirka paylastiniz ya onun türkçe açık lamalisi olsa daha iyi olur kac gündür uğraşıyorum bir türlü anlamadım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir