instagram takipçi satın al

Hobiler

Tığ İşi Zincirli Şal Yapılışı

Tığ İşi Zincirli Şal Yapılışı

Tığ işi ile zincirli şal yapılışı videolu olarak yayınlanmıştır. Örgü şal yapacaksanız tığ işi ile zincirli şal modeli denemenizi öneriyoruz.

Tığ işi ile şal mı olur demeyin. Hemde çok güzel şal yapılabiliyor. Tığ işi ile örgü zincirli şal yapılışını örgü bilen hanımlar için paylaştık. Şal yapmak istiyorsanız birde tığ işi ile yapılan bu modeli deneyin. Zincirli şal yapılışı şiş işi ile yapılan şallardan daha kolay. Tığ kullanmayı biliyorsanız bu örneği yapabilirsiniz.

İlk olarak zincir çekerek örgüye başlıyorsunuz. 13 tane zincir çekilecek. Başına 1 dolanıp batıyorsunuz. Bu işlemlerin hepsi tığ ile yapılmaktadır. Kendinize güveniyorsanız bu modeli mutlaka deneyin.

El yapımı şallar her ne kadar eskisi gibi kullanılmasa da ne kadar mükemmel modeller yapılabileceğini bir çok bayan bilmiyor. Mağazalarda satılan şallardan daha daha güzelini örgü ile yapabilirsiniz. Yeterki kendinize güvenin ve örgü örmeyi öğrenin. Örgüyü de öğrenirken çok fazla zorlanmayacaksınız. Örgü videoları izleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenip bir çok örgüyü rahatlıkla yapabilirsiniz.

Zincirli Şal Yapılışı 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ