ucuz ucak bileti onur air sunexpress anadolu jet pegasus pegasus
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/elisihobiler/public_html/wp-includes/functions.php:5673) in /home/elisihobiler/public_html/wp-content/themes/safirrehber/functions.php(2) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(2) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(2) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(2) : eval()'d code on line 2

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/elisihobiler/public_html/wp-includes/functions.php:5673) in /home/elisihobiler/public_html/wp-content/themes/safirrehber/functions.php(2) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(2) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(2) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(2) : eval()'d code on line 2
Uçurtma Örgü Modeli Yapılışı | Hobiler

Uçurtma Örgü Modeli Yapılışı

Uçurtma Örgü Modeli Yapılışı

Bu yazımızda uçurtma örgü modeli yapılışını göstereceğiz. Çok hoş bir model olan uçurtma örgünün hiç bir karışıklığı yok.

Düz örgü, ters örgü ve üç örgü bir arada olan uçurtma örgü modeli çok basit bir modeldir. 19 ilmek ve katlarından oluşuyor ve arka sıraları daima ters örülüyor. Tek motif üzerinden gösterilen videoda uçurtma örgü modelinin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki anlatım arzu sepeti blogspot sayfasından alıntıdır.

ideomuzda da çok net bir şekilde görebileceğiniz Uçurtma Örgü Modeli ‘ni size kısa bir şeklide açıklamak isterim ;

Uçurtma Örgü Modeli için gereken ilmek sayısı 19 ilmek ve katları + 2 kenar ilmektir.

Arka sıralar tüm ilmekler ters örülecektir.

Uçurtma Örgü Modeli :

1.Sıra Ön: 1 kenar ilmek, * 1 ilmek düz, 1 dola, 2 ilmek düz, 5 ilmek ters, 3 ilmek birlikte ters, 5 ilmek ters, 2 ilmek düz, 1 dola, 1 ilmek düz, * dan itibaren sıra sonuna kadar devam edin ve 1 kenar ilmek ile bitirin.

3 Sıra Ön:1 kenar ilmek, * 2 ilmek düz, 1 dola, 2 ilmek düz, 4 ilmek ters, 3 ilmek birlikte ters, 4 ilmek ters, 2 ilmek düz, 1 dola, 2 ilmek düz, * dan itibaren sıra sonuna kadar devam edin ve 1 kenar ilmek ile bitirin.

5.Sıra Ön: 1 kenar ilmek, * 3 ilmek düz, 1 dola, 2 ilmek düz, 3 ilmek ters, 3 ilmek birlikte ters, 3 ilmek ters, 2 ilmek düz, 1 dola, 3 ilmek düz, * dan itibaren sıra sonuna kadar devam edin ve 1 kenar ilmek ile bitirin.

7. Sıra Ön : 1 kenar ilmek, * 4 ilmek düz, 1 dola, 2 ilmek düz, 2 ilmek ters, 3 ilmek birlikte ters, 2 ilmek ters, 2 ilmek düz, 1 dola, 4 ilmek düz, * dan itibaren sıra sonuna kadar devam edin ve 1 kenar ilmek ile bitirin.

9. Sıra Ön : 1 kenar ilmek, * 5 ilmek düz, 1 dola, 2 ilmek düz, 1 ilmek ters, 3 ilmek birlikte ters, 1 ilmek ters, 2 ilmek düz, 1 dola, 5 ilmek düz, * dan itibaren sıra sonuna kadar devam edin ve 1 kenar ilmek ile bitirin.

11. Sıra Ön : 1 kenar ilmek, * 6 ilmek düz, 1 dola, 2 ilmek düz, 3 ilmek birlikte ters, 2 ilmek düz, 1 dola, 6 ilmek düz, * dan itibaren sıra sonuna kadar devam edin ve 1 kenar ilmek ile bitirin.

Bundan sonra 1. ve 12 sıraları takip edin.

Videolu Anlatım

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. rumma dedi ki:

    Çok sevilen bir model ismini bilmiyordum 🙂

BİR YORUM YAZ
ankara da bulunan profesyonel nakliyat firmaları listelenir sizde kaliteli taşınmak istiyorsanız ankara evden eve nakliyat portalındaki firmaları tercih edebilirsiniz ankara evden eve nakliyat
medyum istanbul