İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Videolu Anlatımlı Yelpaze Lif Modeli Yapılışı

Videolu anlatımlı olarak yelpaze lif modeli yapılışı. Yeni lif örneği mi arıyorsunuz? İşte sizlere başka bir yerde bulamayacağınız lif modeli!

Evet örgücü hanımlar öncelikle sitemize hoş geldiniz. Lif modelleri arasından en çok sevilen bir modelin anlatımına daha geldik. Modelimizin adı yelpaze lif modeli. Tamanne kanalında yayınlanan lif örneklerini daha önce de sitemizde paylaşmıştık. Bu lifleri ziyaretçilerimiz çok beğenmişti. Yüzlerce kez paylaşılıp binlerce kez de beğenilen lifler paylaşmıştık.

Lif örecem ama daha farklı bir model arıyorum diyen hanımlar için sürekli anlatımlı örnekler paylaşıyoruz. Lif örmeyi isteyip de model arayanların ilk tercihi elisihobiler.com sitemizde paylaştığımız onlarca anlatımlı lif modeli yer alıyor. Ziyaretçilerimiz sitemize girerek anlatımlı lifleri inceleyip yapılışlarını öğreniyorlar. Videolu olarak paylaştığımız için öğrenirken de çok zorlanmıyorlar.

21 Dakikalık boş vaktiniz olursa aşağıdaki videoyu açın ve sonuna kadar izleyin. Yelpaze lif modeli yapılışı detaylı olarak tamanne kanalı tarafından paylaşılmış. Bizlerde paylaşılan bu videoyu ziyaretçilerimize ulaştırmak için sitemize ekledik. Lif modeli hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

Yelpaze Lif Modeli

Yelpaze Lif Modeli Yapılışı

::2018 Örgü Lif Modelleri

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir