İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yapraklı Küpeli Çiçek Örgü Modeli Yapılışı

Bebek battaniyesi, bebek yeleği ve bayan yeleği gibi bir çok alanda kullanabileceğiniz harika model yapraklı küpeli çiçek örgü modeli yapılışı sitemizdedir.

Örülmesi çok zevkli, herkesin örebileceği çok kolay bir o kadar da güzel bir örnek paylaşıyoruz. Bebek battaniyesi, bayan yeleği ve bebek yeleği gibi çeşitli örgülerde kullanılabilir. Size ve sevdiklerinize çok güzel şeyler örebilirsiniz. Örneğin motifleri 13 ilmek ve 6 sıradan oluşuyor. Örneğin anlatımı 2 motif çıkarılarak anlatılmış. İki motif için 26 ilmek 1 tane de ek ilmek olmak üzere toplam 27 ilmek ile örneğin anlatımı yapılmıştır. Şişe 27 ilmek atıp örgüye başlayabilirsiniz.

Kendiniz için veya bebekler için yelek örmek isterseniz sizlerde bu örgü modelini kullanabilirsiniz. Gönül hanımın kanalında paylaşmış olduğu bu harika örneği sizlerde sitemizde paylaştığımız videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz. Video 11 dakika uzunluktadır. Sizlerde kısa bir süre içerisinde nasıl yapıldığını öğrenip yapacağınız örgülerde yapraklı küpeli çiçek örgü modelini tercih edebilirsiniz.

Yapraklı Küpeli Çiçek Örgü Modeli

Yapraklı Küpeli Çiçek Örgü Modeli Videolu Anlatım

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir