İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yeni En Güzel Lif Modelleri

Yeni lif modeli arayan bayanlar için bir araya toplamış olduğumuz en güzel lif modelleri ile karşınızdayız. Sitemize eklenen lif örneklerine göz atın!

Örgü örmenin en keyifli yanlarından biri de ortaya çıkardığınız ürünü kullanmak ya da eşe dostta hediye etmektir. Güzel bir hediye alternatifi olarak örgü lifler genç yaşlı herkesin ihtiyacına yönelik olduğu için iyi bir tercih olacaktır. El emeğiniz ile üretildiği için diğer hediyelerden çok daha değerli ve çok daha anlamlı bir hediye. Ayrıca örülmesi son derece kolay ve zevkli olan banyo liflerinin satışını yaparak aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

blank

Yeni Lif Modelleri

Pembe ile morun uyumu

Her geçen gün yeni lif modelleri ile karşılaşmaktayız. Buda hanımlarımızın hünerli ellerinden çıkan mükemmel örgülerin olduğunu bizlere gösteriyorlar. Kolay lif modelleri ve yapılışları için lif örnekleri sayfamızı ziyaret ediniz.

Örgü Kolay Lifler

Tüm dünya da artan bir trend olarak kendin yap projeleri içinde önemli bir yer tutan örgü tasarımları hazır seri üretime göre çok daha değerli ve öze bulunmakta. Her geçen gün yeni ve kullanışlı tasarımları ile ortaya çıkan yeni lif modelleri ile örgü severlere çeşitlilik sunulmakta.

Yeni Kolay Lifler

Örgü üzerine yeteneklerinizi ve tasarım gücünüze geliştirmeyi hedefleyenler için birbirinden güzel örnekleri sizlerin beğeninize sunulduk. Sitemizin bu bölümünde en güzel güzel lif modelleri yine sizler için derlenmiş durumda.

En Güzel Lif Modelleri

Kır Çiçeği Lif Modeli Yapılışı

Derya baykal lif modelleri arasından seçtiğimiz bir lif.

Bu bölümde sizin için seçtiğim kır çiçeği lif modeli için 6 numara şiş ve pembe ve beyaz lif ipi gerekli. Özellikle çeyiz eşyası olarak beğendiğim en güzel lif örnekleri çeşitlerinden biridir. Lifimize beyaz ipimizle 7 zincir çekerek başlıyoruz. Halka haline getirdiğimiz zincirlerin üzerine ise aralarında birere zincir olacak biçimde 12 adet 3lü tırabzan yapıyoruz. Tırabzanlardan birini aralığına pembe ipimizle batıp 7 adet zincirle çıkıp, 5 defa batmalı fıstık modeli yapıyoruz.

Bu sırada 6 adet fıstık modelli çiçeğimiz ortaya çıkacak. Sonraki sırada yine beyaz ipimize geçip 15 adet 3 tırabzan ve yine diğer sırada 15 adet 3lü tırabzan yapıyoruz. Tırabzanlarımızın her bir köşesine alt birleşim yerlerinden birere adet fıstık dolgusu yapıyoruz. Üst üste 3 sırayı köşelerde fıstık dolgu aralarda tırabzanlar yaparak geçiyoruz. Lifimizin uç kısmında orta başlangıçtaki çiçeklerden bir pembe, bir beyaz olmak üzere 12 adet yapıp ön tarafını tamamlamış oluyoruz. Bildiğiniz gibi en güzel lifler çift katlı ve yumuşak olanlardır. Bu nedenle lifin arka bölümü yani ikinci katını dilerseniz tırabzanla ya da benim tercihim olan fıstık dolgusu ile yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir