İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yeni Gelin Lif Modeli Yapılışı

Evlenen ve evlenecek olan genç kızlar için yeni gelin lif modeli yapılışı. Çeyizlere örgü lif modelleri arayanlar bu modele baksınlar.

Yeni gelin lif modelleri arasından seçtiğimiz güzel bir lifin yapım aşamalarını siz değerli ziyaretçilerimiz ile bu sayfada paylaştık. Anlatımlı lif modelleri ile gelinler için çeyizlik lif yapmak isteyenlere yardımcı oluyoruz. Çeyizlik Lif Yapılışı yazımızda güzel bir model paylaşmıştık. Şimdi paylaşacağımız model de en az oradaki kadar güzel ve çekici.

Yaz ayları düğün aylarıdır. Genelde çiftler düğünlerini yaz aylarında yaparlar. Örgü işi ilede hanımlar genellikle kış aylarında ilgilenirler. Evden dışarı çıkmayan hanımlar oturup örgü tığ ve şişleri ellerine alıp örgüler örüyorlar. Çeyizlik hazırlayan hanımlarda kışın örgü işine ağırlık veriyor. Kış aylarında en çok örülen örgülerin arasında lif modelleri geliyor. El işi hobiler sitemizdede bazen resim bazen de anlatımlı olarak lif modelleri paylaşımlarında bulunuyoruz.

Paylaştığımız anlatımlı lifler ile isteyenler banyolarına banyo lifi yapıyor isteyenlerde çeyiz bohçaları için örgü lifler örüyor. Şimdi paylaşacağımız model yeni evlenecek olan gençlerin çeyizleri için.

Yeni Gelin Örgü Lif Modeli Yapılışı

Yeni Gelin Lif Modeli 1

Yeni Gelin Lif Modeli 2

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir