İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yeni Moda Dikişsiz Patik Yapılışı

Bugünde sizlerle yeni moda dikişsiz patik yapılışı modelini paylaşacağız. Dikişsiz tığ işi patik modeli tek seferde yapıp bitiriliyor.

Patik iplerinin hepsi ile yapabilirsiniz. Bütçenize uygun iplerle de yapabilirsiniz. Kalın ip olmayacak, normal kalınlıkla patik ipi kullanılacak. İki renk ile yapılacaktır. 3 numara tığ kullanılıyor. Patik yapılışına burun kısmından başlıyoruz. Paylaştığımız videoda 35 – 56 numara için ölçüler verilmiştir. Sık iğne olduğu için sayılar tam tutmayabiliyor.

Tığı ipe bağlayıp 12 tane zincir çekerek patik örmeye başlıyoruz. Daha sonra zincirin üzerine 10 tane sık iğne yapıp patik örmeye devam ediyoruz.

Sizlerde bilirsinizki patikler hala daha çeyiz bohçalarına konulan işlerdendir. Sizlerde gelin bohçalarına patik yapmak istiyorsanız sitemizde yayınlamış olduğumuz anlatımlı patik modellerine buradan ulaşabilirsiniz.  Sitemizde yayınladığımız onlarca patik modelinden beğendiğiniz modellerin yapılışlarını öğrenebilirsiniz.

Dikişsiz Patik

Şimdi gelelim dikişsiz patik modelinin yapımımın detaylarına. 32 dakika süren videoda patik yapımının tüm detayları yer alıyor. Emel hanıma anlatımlı video için el işi hobiler olarak teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Dikişsiz Patik Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir