İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Zincirli Petekli Çok Kolay Patik Modeli Yapımı

Kolay patik yapılışı isteyen ziyaretçilerimiz için zincirli petekli bayan patik modeli. Tığ işi patik yapımı 42 dakikalık bir video ile anlatılmıştır.

Kolay patik yapılışı mı arıyorsunuz? Tığ işi ile patik yapmak istiyorum model arıyorum diye yorumları sık sık görmeye başladık. Yorum yazan hanımlara nasıl bir çalışma yapabiliriz diye düşünürken çok güzel bir fikir geldi aklımıza. Anlatımlı patik modelleri videolu olduğu zaman daha çok işe yarar diye düşündük ve paylaşmaya karar verdik.

Denizin El İşi Günlüğü kanalında yayınlanan yapılışı kolay zincirli petekli örgü modeli ile yapılan bayan patik modeli. Diğer patik modellerine göre yapılışı bir benze daha kolay. Tığ işi patik yapılışı modelleri arasında en kolayları arasına girebilen bir model.

Zincirli Petekli Patik

Patik modelleri paylaşımlarına her gün yeni bir yenisini ekliyoruz. Örgü bilmeyenlerin bile çok kolay yapabilecekleri bayan patikleri ekliyoruz. Sizde anlatımlı patik modelleri ile bir çok yeni modelin nasıl yapıldığını öğrenmek için bizi takipte kalın.

En güzel kolay patik

Aşağıda bulunan 42 dakikalık videoda tığ işi kolay patik yapılışı bulunuyor. Boş bir vaktinizde tığla yapılan patik videosunu izleyerek sizde yapılışını öğrenin.

Çok Kolay Patik Modeli Yapımı

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir