İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

10 Yaşındaki Çocuğun Eski Saati Yenileme Projesi

Geri dönüşüm grubunda 10 yaşındaki Edanur Başaran isimli kullanıcının paylaşmış olduğu eski saati yenileme projesini sizlerle paylaşıyoruz.

Günümüzde çocuklar internet ve telefon bağımlısı olmuş haldeler. Çocuklarınızın eğitimlerine katkıda bulunmak için onların eğitici faaliyetlerde bulunmalarını sağlayabilirsiniz. İnternet ve telefon bağımlısı olan çocukları el işi uğraşlarına yönlendirebilirsiniz. Böylelikle çocukları hem sanal alemden uzaklaştırmış olursunuz hemde kendilerini geliştirmelerine katkıda bulunmuş olabilirsiniz.

Geri dönüşüm projeleri grubunda eski saati yenileme projesini paylaşan Edanur Başaran isimli kullanıcı çok güzel bir örnek göstermiş bizlere. Hem çok güzel bir saat elde etmiş , hemde internet ve telefon yerine farklı uğraş içerisine girmiş.

Eski bir saati deniz kabukları ile süsleyen küçük kardeşimiz çok şirin bir saat elde etmiş. Yapıştırıcı yardımıyla saatin etrafını deniz kabukları ile süslemiş. Grupta binlerce kişinin beğenisini alan bu paylaşıma onlarca kişide pozitif yorum yazmış. Genelde yorum yazanlar böyle projelerini devam ettirmesini isteyip tebrik etmişler.

Şimdi küçük kardeşimizin yapmış olduğu projenin resimlerine bir göz atalım. Saatin ne kadar tatlı bir hale geldiğini sizlerde görün.

Eski Saat Yenileme

 

Eski Saat Yenileme 1

Eski Saat Yenileme 2

Eski Saat Yenileme 3

Eski Saat Yenileme 4

Eski Saat Yenileme 5

Eski Saat Yenileme 6

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir