İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yumurta kolisinin fotoğraf çerçevesine dönüşümü

Yumurta kolisinden fotoğraf çerçevesi yapımı projesi ile fotoğraflarınıza çerçeveler yapabilirsiniz. Yumurta kartonları ile fotoğraf çerçeveleri yapmak ise çok kolay.

Yumurta kolilerini çöpe mi atıyorsunuz? Bu projeyi gördükten sonra çöpe attığınız yumurta kolileri için üzüleceksiniz. Yumurta kartonları ile çerçeve yapımı projesi kulağa çok hoş geliyor değil mi? Aysel Özkan hanımın yapmış olduğu fotoğraf çerçevesini gördükten sonra sizinde aklınıza çerçeve yapımı fikri gelecektir.

Yumurta kolisinden önce çiçekler yapılır. Daha sonra fotoğraf bir karton veya ahşap üzerine yapıştırılır. Yapmış olduğunuz çiçekleri ise istediğiniz renge boyayabilirsiniz. Bu çiçekleri fotoğrafın çevresine yapıştırarak çok şirin bir çerçeve içine almış olacaksınız.

Yumurta Kolisinden Çerçeve Yapımı
Yumurta Kolisinden Çerçeve Yapımı

Yumurta kartonlarını değerlendirme ile ilgili bir çok fikir vardır. Yumurta kartonlarından mumluk, ayna süsleme, çocuk odası süsleri, çocuk oyuncakları, çiçekler, güller ve çocuklara maskeler yapabilirsiniz. İnternetten ararsanız yumurta kartonu geri dönüşümü projelerine ulaşabilirsiniz. El işi hobiler sitemize bu projeleri zamanla ekleyeceğiz. Evinizdeki yumurta kartonlarını çöpe atmayı unutun. Kolileri değerlendirerek en azından çocuklarınıza eğlenceli oyuncaklar yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir