İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Rich Multi Surface İle Bulaşık Makinası Yenileme

Hanımlar rich multi surface boya bulaşık makinanızı yenileyebilirsiniz. Bulaşık makinanızda çizikler ve eskime boyayıp yenileyebilirsiniz.

Geri dönüşüm sayfalarında görmüş olduğum harika bir fikri bu yazımızda sizlerle paylaşıyorum. Eskiyen bulaşık makinasını yenilemek isteyen Betül hanım bir grupta paylaşılan fikri kendisi uyguluyor. Rich Multi Surface boya kullanarak bulaşık makinasını beyaz renkten siyah renge boyayan Betül hanım bulaşık makinasını mutfağı ile uyumlu hale getirmiş. Siyah boya ile boyanan bulaşık makinası görünüm olarak daha güzel görünüyor.

Betül hanım diğer eşyaları siyah olduğu için bulaşık makinasını da siyaha boyamak istemiş ve harika bir bulaşık makinası ortaya çıkarmış. Komple mutfak uyumuna bakılınca siper olmuş. Betül hanımı bu fikrinden dolayı her ne kadar eleştirenler olsa da beğenip tebrik edenlerin sayısı kat kat daha fazla. Bulaşık makinasının üzerini siyah renkle kapatmak için 3 kat rich boya uygulanmış. Boya mat siyah. Boyanın fiyatı 7.5 TL gibi fiyatlara satılıyor.

Bulaşık Makinası Yenileme

Rich Multi Surface Boya İle Bulaşık Makinası Yenileme 1

Rich Multi Surface Boya İle Bulaşık Makinası Yenileme 2

Rich Multi Surface Boya İle Bulaşık Makinası Yenileme 3

Rich Multi Surface Boya İle Bulaşık Makinası Yenileme 4

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir