İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Paslanan Eski Tepsiyi Yenileme

Paslanan eski tepsiyi rich multi boya ile boyayıp yenileyebilirsiniz. Evinizde eskimiş olan tepsileriniz varsa eğer onları geri kazanabilirsiniz.

Evinizde kullanmamış olduğunuz eskiyen tepsilerinizi yenilemek istermisiniz? Hemde eskisinden daha güzel görünüme kavuşturarak. Rich multi boya kullanarak eskimiş olan tepsilerinizi boyayıp yepyeni bir görünümüne kavuşturabilirsiniz.

Eski tepsiyi boyayıp üzerine desenler yaparak daha hoş görünmesini de sağlayabilirsiniz. Tepsi yenileme fikri bakalım sizlere ne kadar mantıklı gelecek…

Bir bayan arkadaşımızın yapmış olduğu bu yenileme fikri binlerce beğeni almış. Arkadaşımızın adı Rahime. Rahime hanım eskimiş ve paslanmış olan tepsisini yenilemek için rich multi boya ile boyamış. Sonucunda ise çok tatlı bir tepsi elde etmiş.

Rahime hanımın tepsiyi yenilerken yapmış olduğu şeylere bir bakalım;

Rich multi ile 4 5 kat boyadım. Aralarda bi gün bekledim dekopaj tutkalı ile dekupaj kağıdını yapıştırdım.  Vernik atmadım henüz ama 3 4 kat atarım en son.

Rich Multi Surface İle Bulaşık Makinası Yenileme fikrine de göz atabilirsiniz.

Geri dönüşüm grubunda paylaşılmış olan tepsi yenileme hanımların ilgi odağı olmuş durumda. Bu fikri sizlerle paylaşmamızdaki amaç eğer eskiyen tepsileriniz varsa ne yapmam gerekiyor diye düşünmeyeceksiniz artık.

Eski Tepsi Yenileme

Eski Tepsi Yenileme 1

Eski Tepsi Yenileme 2

Eski Tepsi Yenileme Projesi

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir