İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Eski Mutfak Dolabının Balkon Sedirine Dönüşümü

Eski mutfak dolabını yenileyerek balkon sedirine dönüşümünü paylaştık. Evinizin balkonu varsa ve eskiyen mutfak dolabınız varsa bu fikir tamda size göre!

Geri dönüşüm projelerine devam ediyoruz. Eski mutfak dolaplarını yenileme projelerine daha önce sitemizde yer vermiştik. En son Eski Mutfak Dolaplarını Boyayıp Yenileme projesini paylaşmıştık. Şimdide eski mutfak dolabından balkon sediri yapımı projesini paylaşıyoruz.

Evinizin balkonu varsa ve eskiyen bir mutfak dolabınız varsa bu proje tamda size göre. Eğer evinizin geniş bir balkonu bulunuyorsa eskiyen mutfak dolabınız ile balkonda oturmak için sedir yapabilirsiniz. Eski mutfak dolabına yapacağınız bir kaç işlem ile yenileyip balkonda sedir olarak kullanabilirsiniz.

Geri dönüşüm projeleri grubunda Canan Tunca isimli kullanıcının paylaşmış olduğu bu proje sizlere ilham verilecek. Eski mutfak dolabını değerlendirerek sedir haline getiren arkadaşımız çok güzel bir projeyi başarmış. Canan Tunca isimli kullanıcının yapmıış olduğu bir kaç yorumu sizlerle paylaşalım.

Minderlerde dönüşüm eski koltuktan sadece kumaş kapladım metresi 12.5tl iki metre kumaş yetti
Minderler annemin elinden
Kumaşı mindere göre ölçüsünü aldık hatta iki minderi yanyana ekledik tek parça kumaşı elimizde diktik anneciğimle
Yastıkları hazır aldım minderler elimde vardı kumaş kapladım

Eski Mutfak Dolabının Balkon Sedirine Dönüşümü 1

Eski Mutfak Dolabının Balkon Sedirine Dönüşümü 2

Eski Mutfak Dolabının Balkon Sedirine Dönüşümü 3

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir