İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

24 Adet Tığ İşi Lif Modelleri

Lif arayan bayanlar için titizlikle seçmiş olduğum 24 adet tığ işi lif modelleri resimlerini paylaşıyorum. Başka yerde bulamayacağınız örnekler burada!

Lif paylaşımlarına tam gaz devam ediyoruz. Siz isteyin biz daha çok, daha çok lif modelleri paylaşalım. Hem anlatımlı hemde daha fazla örneklere yer verelim. Sitemizi ziyarette bulunanlar lif modellerini çok beğeniyorlar. Titizlikle seçmiş olduğumuz hepsi birbirinden harika lifler olduğundan dolayı el işi hobiler sitemizde paylaştığımız lif modelleri çok beğeniliyor. Hobi Sayfası facebook sayfamızda da paylaşmış olduğumuz örnekler yüzlerce beğeni topluyor. Her gün lif paylaşmama nedenimiz ise her gördüğümüz lifi sitemizde paylaşmamamız. Çünkü ortalıkla gezen modelleri herkes biliyor. Biz uzun uğraşlar veriyoruz bu örnekleri bulmak için. Lif tasarımcılarının instagram ve facebook sayfalarından alıp sitemize yüklüyoruz.

Tığ İşi Lif Modelleri

Siteye eklemiş olduğumuz lif örnekleri ALINTIDIR.

Bu arada sitemizde ve sayfamızda liflerin satışının yapılıp yapılmadığı sorulmaktadır. Biz el işi hobiler sitesi olarak herhangi bir satış yapmıyoruz. Sadece modeller internette alıntı olarak alınıp sitemize yükleniyor. Sitemizi ziyaret edenlere yeni örnekler öğretmek için çaba sarfediyoruz. Fakat siz lifleri yapıp 7.5 TL ile 10 TL arasındaki fiyatlara satabilirsiniz. Bir günde ortalama 2 3 adet lif yapabilirsiniz. Eğer sizinde boş vaktiniz çoksa ve lif yapmak istiyorsanız sitemizi sık sık ziyaret ederek hem anlatımlı liflere hemde yeni eklenen liflere göz atabilirsiniz.

Daha önceki yazılarımızda bir çok lif örneğinin anlatımına yer vermiştik. Bunlardan en son paylaştığımız örnek Açıklamalı Ayı Lif Yapılışı örneğidir. Bebekleriniz için lif yapmayı düşünüyorsanız bu örneği tercih edebilirsiniz. Ayrıca en çok beğenilen anlatımlı lifler arasında ise Anlatımlı Uzun Lif Yapılışı ve Elbise Lif Yapılışı modeli yer alıyor. Bu modelleri ziyaretçilerimiz çok beğendi. Çeyiz bohçaları için de lifler örmeyi düşünüyorsanız lif modelleri kategorisinde bulunan yüzlerce life göz atarak hangi lifi öreceğinize karar verebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir