İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

28 Tane Değişik Lif Modelleri

Yeni lif örneği arayanlar için sitemizde 28 tane değişik lif modelleri paylaştık. Farklı lif arıyorsanız paylaştığımız arşive göz atabilirsiniz.

Uzun süredir lif modelleri kategorisinde paylaşımlar yapıyoruz. Şimdiye kadar yüzlerce lif örneği paylaştık ve onlarca lif örneğinin de anlatımına yer verdik. Genellikle hiç bir yerde bulamayacağınız yeni lif modellerini paylaşıyoruz. Farklı farklı örnekler öğrenin diye arayıp yeni modeller bularak sitemize ekliyoruz. Bu yazımızda da becerikli hanımların yapmış oldukları 28 tane değişik lif modelleri paylaştık. Modellerin hepsi birbirinden güzel. En güzel örnekleri seçerek arşivimize ekledik. Sizinde bu lifleri beğeneceğinizden eminim.

Örgü lif yapmayı bilmiyorsanız sitemizdeki anlatımlı modellere göz atabilirsiniz. Örgü Tomurcuk Lif YapılışıYıldız Lif Modeli Yapılışı ve Püsküllü Lif Yapılışı gibi bir çok anlatımlı lif modelleri sitemizde yer alıyor. Bunlara göz atarak nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz.

Tığ işine hakimseniz lif yapılışını zaten bilirsiniz. Yapılışı çok kolaydır. Bir günde bir kaç tane lif tamamlayabilirsiniz. Boş vakitlerinizde örgü örmek istiyorsanız lif örerek başlayabilirsiniz. Zaten örgüye başlayan hanımlar ilk lif ve patik örerek başlıyorlar. Böylelikle hem kendinizi geliştirirsiniz hemde cıvıl cıvıl lifler yapabilirsiniz.

Değişik Lif Modelleri

Umarım yukarıda paylaştığımız 28 adet lif örneğini beğenirsiniz. Aralarında anlatımını istediğiniz model olursa aşağıdaki yorum kısmından bizlerden yardım isteyebilirsiniz. Elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Benim en çok beğendiğim modelleri sizlere söyleyeyim. Püsküllü gelin damat lifi ve kareli çiçekli lif örneği çok hoşuma gitti. Çeyiz bohçalarına bu modeller harika olur. Genç kızların çeyizlerine lif koyacağınız zaman yukarıdaki modellerden seçebilirsiniz.

Lif Modelleri Yapıp Satabilir veya Satın Alabilirsiniz

Eğer yapmayı bilmiyorsanız yapan kişilere ücret karşılığında yaptırabilirsiniz. Ortalama 10 TL gibi fiyatlara örgü lifler yapılmaktadır. Eğer boş vaktiniz çoksa kendiniz yapsanız daha iyi olur. Çünkü kendi zevkinize göre olacağı için dilediğiniz renk ip ve dilediğiniz renk lif modelini kullanarak çok güzel örnekler elde edebilirsiniz.

Bir yorum

  1. nurcan akın 3 Mart 2018

    ellerine sağlık yapan arkadaşların . Bende yapıyorumda pazarlama sıkıntım var siz bu konuda yardımcı olabılıyomusunuz .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir