İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örgü Tomurcuk Lif Yapılışı

Kolay ve basit bir lif örneği olan örgü tomurcuk lif yapılışı ile karşınızdayız. Sizde kısa bir sürede bu mükemmel lif örneğinden yapabilirsiniz.

Yeni anlatımlı lif örneği arayan hanımlar için bambaşka model paylaşıyoruz. Modelimizin adı tomurcuk lif örneğidir. Lifin üzerinde tomurcuklar olduğu için modele tomurcuk lif ismi verilmiştir. Facebook sayfamızda bu örneği paylaştığımız zaman çok fazla ilgi görmüştü. Bizde tomurcuk lif yapılışını detaylı anlatımlı şekilde sitemize ekleyelim dedik. Resimli şekilde anlatılan örgü tomurcuk lif yapımı oldukça kolay ve basittir. Aklınıza takılan yerler olursa aşağıdaki yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

En son paylaşmış olduğumuz Ayçiçeği Lif Modeli Yapılışı ziyaretçilerimiz tarafından çok beğenilmişti. Elimizden geldiği kadar farklı modelleri sitemize eklemeye gayret ediyoruz. Tomurcuk lif anlatımı için de Meral’in Örgü Dünyası sayfasına teşekkürlerimizi iletiyoruz. Onların sayesinde siz değerli ziyaretçilerimize anlatımlı lif modelleri paylaşımları yapıyoruz. Eğer bu model dışında daha fazla anlatımlı örnek istiyorsanız lif modelleri kategorisine göz atmanızı öneriyoruz. Yüzlerce lif modeli ve anlatımlı onlarca örnek yer alıyor.

Tomurcuk Lif Yapılışı

 

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir