İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

3 yaş için tek düğmeli boncuk hırka sayıları

3 yaşındaki minikler için tek düğmeli boncuk hırkanın yapılışı sayıları. Örgüden anlayan hanımlar bu hırkadan örmeye ne dersiniz?

Bebek hırkaları örme vakti geldi ve geçiyor bile. Özellikle bu günlerde örgüye başlama vakti geldi. Örgü sezonunu başlatan hanımlar çoktan örmeye başladılar bile. Peki siz örmeye başladınız mı?

Hırka örmek isteyen hanımlar için boncuk hırkanın yapılışının sayılarını paylaşıyoruz. Özellikle kapşonlu hırka örmek isteyenler örgüden eğer anlıyorlarsa paylaştığımız yeleğin üstünde bulunan sayılar ile örmeye hemencecik başlayabilirler.

Anne sıcağı örgüleri kanalında paylaşılan tek düğmeden oluşan, kapşonlu boncuk hırka modelinin sayıları tam olarak aşağıdaki resimlerin üstünde verilmiştir.

Nako pırlanta ve 3.5 numara şiş ile 12 ilmek kapşonlu çin başlanır. 55 diş haroşa örülüp aralıklarla 12 ilmek kesilir.

Kapşonlu hırka sayıları

Hırka modelinde verilen sayılar 3 yaşındaki bebekler içindir. Sayıları arttırarak büyük veya küçük çocuklar içinde örgüye başlayabilirsiniz.

Kapşonlu boncuk hırka

Eğer bu modelin beğeni sayısı artarsa buna benzer sayılarını gösteren hırka ve yelek paylaşımlarını daha fazla yapacağım. Bu şekil paylaşımları istiyorsanız lütfen siz de bu modeli beğenip paylaşın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir