İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kısa Kollu Örgü Bebek Hırka Yapılışı

Örgü bebek hırka yapılışı sayıları ile birlikte. Örgücü hanımlar örgü bebek hırkaları yapmak istiyorsanız çok güzel bir modelimiz var.

Örgü hırka yapmak mı istiyorsunuz? Veya modeli gördünüz de çok beğendiniz ve nasıl yapıldığına bakmak mı istediniz? Nesrin Tabanoğlu arkadaşımız instagram sayfasında bebek hırkası yapılış sayıları ile birlikte aşağıdaki resimlerin üzerinde verilmiştir.

Şimdi kadar genellikle bebek yelekleri paylaşımları yapıyorduk. Örgü bebek yelekleri kategorisinde onlarca modelin yapılışını videolu ve resimli olarak paylaştık. Çok beğenilen yelek modelleri var. Oradaki modellere de bakabilirsiniz.

Çocuğunuz, torununuz veya arkadaşlarınızın çocukları için hırka yapmak isterseniz bu modeldeki sayılara bakarak yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Hırka hakkında aklınıza takılan soruları aşağıdan yorum yazıp sorabilirsiniz.

Örgü hırka yakası yapımı yazısında hırka yaparken yakasının nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsanız bakabilirsiniz. Aşağıdaki resimlerde ise hırkanın ön, arka ve kol kısmında yapılan ilmek sayıları bulunuyor.

Örgü Bebek Hırka Yapılışı

ÖN BEDEN
Kısa kollu hırka
1 yaş

blank

KISA KOLLU HIRKA NIN
Ön VE ARKA ÜST BEDENİ

blank

ÖN BEDEN OMUZ YAPILIŞI

blank

KISA KOLLU HIRKA
ARKA BEDEN blank

Model ışıl balaban
KISA KOLLU HIRKA blank

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir