Hobi

Kısa Kollu Örgü Bebek Hırka Yapılışı

Örgü bebek hırka yapılışı sayıları ile birlikte. Örgücü hanımlar örgü bebek hırkaları yapmak istiyorsanız çok güzel bir modelimiz var.

Örgü hırka yapmak mı istiyorsunuz? Veya modeli gördünüz de çok beğendiniz ve nasıl yapıldığına bakmak mı istediniz? Nesrin Tabanoğlu arkadaşımız instagram sayfasında bebek hırkası yapılış sayıları ile birlikte aşağıdaki resimlerin üzerinde verilmiştir.

Şimdi kadar genellikle bebek yelekleri paylaşımları yapıyorduk. Örgü bebek yelekleri kategorisinde onlarca modelin yapılışını videolu ve resimli olarak paylaştık. Çok beğenilen yelek modelleri var. Oradaki modellere de bakabilirsiniz.

Çocuğunuz, torununuz veya arkadaşlarınızın çocukları için hırka yapmak isterseniz bu modeldeki sayılara bakarak yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Hırka hakkında aklınıza takılan soruları aşağıdan yorum yazıp sorabilirsiniz.

Örgü hırka yakası yapımı yazısında hırka yaparken yakasının nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsanız bakabilirsiniz. Aşağıdaki resimlerde ise hırkanın ön, arka ve kol kısmında yapılan ilmek sayıları bulunuyor.

Örgü Bebek Hırka Yapılışı

ÖN BEDEN
Kısa kollu hırka
1 yaş

KISA KOLLU HIRKA NIN
Ön VE ARKA ÜST BEDENİ

ÖN BEDEN OMUZ YAPILIŞI

KISA KOLLU HIRKA
ARKA BEDEN

Model ışıl balaban
KISA KOLLU HIRKA

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ