İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Robadan Badem Dilimli Bebek Hırkası Yapılışı

Robadan badem dilimli bebek hırkası yapılışı yazımızda çok güzel bir bebek örgüsünü sizlerle paylaştık. Hırka yapmak isteyenlere harika bir model!

Robadan başlamalı bebek hırkası yapmak isteyenlere yine güzel bir modelin yapılışını yayınladık. Çok güzel bir model olan bu hırka badem dilimli. Dilimli bebek hırkası yapmak isteyen hanımlar bu modeli tercih edebilirler. Daha önce robadan bebek hırkası yapmak isteyenlere Tunus İşi Robadan Örgü Bebek Hırkası Yapımı modelini yayınlamıştık.

Paylaşmış olduğumuz anlatımlı hırkalar ile bebeklerinize örgü hırkalar yapabilirsiniz. Şiş işinden biraz anlayan hanımların rahatlıkla yapabileceği modelleri paylaşıyoruz. Yaparken hiç zorlanmayacağınız anlatımlı bebek hırkaları ile sizlerde nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Umarım paylaştığımız bu modeli de beğenir sizlerde bebeğinize yapabilirsiniz. Gelelim şimdi badem dilimli hırkanın nasıl yapıldığına.

blank

Şişe 61 ilmek attıktan sonra 4 diş haroşa örülür. Hırkada 7’şer haroşa var başta ve sonda. Arada da badem dilimleri bulunuyor.

Badem Dilimli Bebek Hırkası  Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir