İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

30 Dakikada Kolay Lif Yapılışı

30 dakikada tığ ile kolay lif yapılışı. Sadece 30 dakikada lif yapılışını öğrenmek istiyorsanız yayınlamış olduğumuz videoyu izleyebilirsiniz.

Lif örmek örgücü hanımların ilk yapmış olduğu işlerdendir. Örgüye başlayan hanımlar ya lif örerek yada patik örerek başlıyorlar. Lif yapımı kolay olduğu için kendilerini lif yaparak geliştirirler. Bu arada gençlerin çeyizleri içinde lifler hazırlayan anneler var.

Lif örnekleri paylaşımlarımızın yanında anlatımlı modellere de yer veriyoruz. Paylaştığımız onlarca anlatımlı lif modeli ile ziyaretçilerimiz lif yapmayı öğreniyorlar. Yeni yeni modelleri öğrenip nasıl yapıldıklarını yayınlamış olduğumuz videolar sayesinde öğrenebiliyorlar.

Lif modelleri 2018 örnekleri arasında paylaştığımız güzel bir lifin yapım aşamasını video olarak paylaşıyoruz. Tam anne kanalının paylaşmış olduğu ve en çok izlenilenler arasında olan kolay lif yapılışı. 30 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tığ ve lif ipleri ile harika bir lifin yapılışını öğrenebileceksiniz.

30 dakikada yapılan lif

Yuvarlak lif modelleri arasından seçilen bir modelin nasıl yapıldığını anlatan tam anne kısa bir süre içerisinde güzel bir modelin yapımına yer vermiş. Videoda detaylı bir şekilde anlatılan life aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kısa Sürede Kolay Lif Yapılışı

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir