Hobiler

6 Tane Örgü Lif Modelleri ve Yapılışları Videolu Tarifler

6 tane örgü lif modelleri ve yapılışları. Evet sevgili bayanlar, daha önce görmemiş olduğunuz 6 tane örgü lif modelleri ve videolu tarifler.

Anlatımlı lif arayanlar için o kadar güzel modeller paylaştık ki aradığınız lifi buradaki liflerin arasından bulabilirsiniz. Videolu tarifler ile nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz.

Bu lifleri yapan hanımların ellerine ve emeklerine sağlık. Yapmış olduğu işlere saygı duymak lazım. Bu lif örnekleri bizim tarafımızından yapılmadı. Videonun sahipleri tarafından çekildi bizde sadece size göstermek için buraya ekledik.

Daha Önce Görmediğiniz Lif Modelleri ve Yapılışları

Örgü Lif Yapılışları ve Videolu Tarifler

Lif modelleri ve yapılışları arasında daha önce karşılaşmadığınız lifler de bulunuyor. Lif modelleri olarak her geçen gün yeni modeller çıktığı için her modeli takip etmek çok zor oluyor. El işi hobiler olarak elimizden geldiği kadar yeni liflere ve yapılışlarına yer vermeye çalışıyoruz.

Sayfada toplamda 6 adet lif örnekleri videosu bulunuyor. Videolu tariflerde lif örgü modellerinin nasıl yapıldıkları gösterilmiştir. Baştan sona anlatımlı lif modelleri ile lif örerken hiç zorlanmayacaksınız. Sürekli paylaşım yaptığımız lif modelleri kategorisini de inceleyip paylaşılan modelleri kaçırmamanızı öneriyoruz.

Örgü Lif Modelleri Videolu Tarifler

Çiçekli lifler en çok yapılan liflerdendir. Bir çok modelde çiçek motifleri ile süslenmiştir. Çeyiz bohçası hazırlığı yapıyorsanız takımınıza bu liflerden de yapın.

Çiçekli Çarkıfelek Lif Modeli

Çiçekli Çarkıfelek Lif Yapımı

Çeyizlik Yuvarlak Lif Modeli

Çeyizlik Yuvarlak Lif Yapımı

Çiçekli Takım Lifi

Takım Lif 2.Katlı Çiçekli Lif Yapımı

Yuvarlak Çiçekli Lif Yapılışı

Yuvarlak Çiçek Lif Yapılışı

Puf Çiçekli Lif Yapılışı

Yuvarlak Puf Çiçekli Lif Yapımı

Çanta Lif Yapımı

Çanta Lif Yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ