İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ajurlu yapraklar örgü modeli ile kışlık çok güzel örgüler örebilirsiniz

Ajurlu yapraklar örgü modeli ile kışlık çok güzel örgüler örebilirsiniz. Kışlık örgü yelek ve bluzlar örebileceğiniz gibi şallarda örebilirsiniz.

Kışlık örgüler örebileceğiniz yeni bir örgü modeli olan ajurlu yapraklar modeli ile karşınızdayız. Yelekler, bluzlar ve hatta örgü şallar yapabileceğiniz yeni bir örgü modelini sizlerde öğrenmek ister misiniz?

Gönül hanımın paylaşmış olduğu şiş işi örgü videolarından en güzellerinden bir tanesi. Ajurlu yapraklar örgü modelini sizlerde çok beğeneceksiniz. Bayan yelekleri yapılışında kullanacağınız yeni bir örgü modeli öğrenmek istiyorsanız bu modeli öğrenebilirsiniz.

Ajurlu Yapraklar Örgü Modeli Yapılışı

Eğer yakında evlenecek olan bir kızınız veya genç kız yakınınız varsa ona yeni gelen yelekleri de örebilirsiniz. Kışlık örgülerin yanında yazlık örgülerin yapımında da bu örgü tekniği kullanılabilir. Yapımı kolay olan şiş işi örgü tekniğinin yapımının videosunu da paylaştık.

Şiş işi örgü modelleri öğrenmek isteyenler için yayınlamış olduğumuz bu yeni modelin yapılışını 18 dakikalık video ile öğreneceksiniz. Öğrendikten sonra şal yaparken, yelek örerken veya bluz yapacağınızda ajurlu yapraklar örgü modelini kullanabilirsiniz.

Ajurlu Yapraklar Örgü Modeli Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir