Hobiler

Anlatımlı Lahana Lif Yapılışı

Anlatımlı olarak lahana lif yapılışı ile karşınızdayız. Lif modelleri arasından en güzel modellerden lahana lif modellerinin nasıl yapıldığını öğrenin!

Anlatımlı Lahana Lif Yapılışı

Anlatımlı olarak lahana lif yapılışı ile karşınızdayız. Lif modelleri arasından bayanların e ettiği lahana lif modellerinin nasıl yapıldığını öğrenin!

Sitede anlatımlı lif modelleri paylaşmaya devam ediyoruz. Şimdi sırada lahana lif örneğinde. Lahana lifin ve ortasındaki çiçeğin nasıl yapıldığını paylaşacağım. Videolu olarak paylaşmış olduğumuz lahana lifin nasıl yapıldığı detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Ören Hanım youtube kanalından almış olduğumuz örnek için kendilerine teşekkür ederiz. Lahanaya benzediğinden dolayı bu modele lahana lif modeli adı verilmiştir. Bir çok bayan bu lifi tercih ediyor. Umarım bundan sonra yapacağınız liflerde siz de bu modeli tercih edersiniz.

Yeni Laha Lifler

Anlatımlı modeller arasında Tavşan Lif YapılışıUzun Lif Yapılışı ve Elbise Lif Yapılışı Anlatımlı modellerini daha paylaşmıştık. Şimdi de lahana lif yapılışı ile yeni bir model ile karşınızdayız.

Lahana Lif Modeli Yapılışı (1. Bölüm )

lahana lif 1.bölüm

Lahana Lif Modeli Yapılışı (2.Bölüm)

lahana lif 2.bölüm

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ