İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Anlatımlı Mektup Patik Yapılışı

En çok beğenilen modellerin arasında yer alan mektup patik yapılışı anlatımlı olarak sitemize eklenmiştir. Bu patiği yapmak isteyenler sitemize!

Birbirinden güzel patiklerin açıklamalarını paylaşmaya devam ediyoruz. Şimdi paylaşacağımız patik örneğinin adı mektup patik. Şiş ile yapılan bu patik için ince ip kullanılmış. Sizde yapmak isterseniz 2 numara 2 adet şiş ve ince ipinizi hazır edip paylaşmış olduğumuz videoyu izlemeniz yeterli olacaktır.

Patik yapmak isteyenler için patik modelleri sayfasında yüzlerce örnek ve anlatımlı patik modelleri paylaşımı yaptık. Oradan sevdiğiniz modeli inceleyerek sizlerde yapabilirsiniz.

Tunus işi patik modelleri ve yapılışı sayfasında paylaşmış olduğumuz model çok beğenilmişti. Bu yazıyı paylaşımımızdan sonra bizlerden yeni model isteyen ziyaretçilerimiz için yeni örnekler paylaşmaya başladık.

blank

Patik modelimiz 2 no: iki şiş ve ince ip kullandık.
3 ilmek başlayıp sadece iç taraftan arttırma yapıyoruz 35 ilmek oluşturuyoruz diğer ipimizle 2 ilmek örüyoruz 1 arttırıyoruz bu şekil 50 ilmeğe ulaşıyoruz sonra 2 ters 2 düz örüyoruz 15 18 cm kadar sonra diğer beyaz ipimizle 3 ilmek kalana kadar sadece iç taraftan eksiltiyoruz.
Kolay Gelsin

Mektup Patik Yapılışı Videolu Anlatım

Bir yorum

  1. mualla 10 Nisan 2017

    lüt fen patik işler ken sayısını anlatır mısın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir