İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Anlatımlı Üzümlü Lif Yapılışı

Anlatımlı lif yapılışı arayanlara üzümlü lif modeli. Takım lifleri için model isteyenlere harika bir örnek olan üzümlü lif modeli anlatımlı olarak burada!

Anlatımlı lifler ilginizi çekiyor mu? Sitemizdeki lif örnekleri kategorisinde bulunan lifleri daha önce incelediniz mi? Lif denilince ilk akla gelen el işi hobiler sitemizi sizlerde aklınızda tutup sık sık takip edebilirsiniz.

Çeyizlik lif hazırlığı yapanlar için takım lif modelleri paylaşımları yapıyoruz. Açıklayıcı lifler paylaşmamızdaki amaç bilmeyen hanımlara yardımcı olmak. Özellikle videolu lif modelleri öğrenmek isteyenlere çok yardımcı oluyor.

Yayınlamış olduğumuz anlatımlı lif modelleri videolu olduğu zaman ziyaretçilerimizin daha çok ilgisini çekiyor. Üzümlü lif modelini de bundan dolayı videolu olarak aşağıda paylaştık. Tam anne kanalında ait olan videoyu baştan sonra kadar izleyip nasıl yapıldığını göreceksiniz.

Üzümlü Lif

2018 örgü lif modelleri ile çok büyük arşiv paylaşmıştık. Burada her kategoriden lifler bulunuyor. Kare, yuvarlak, desenli, uzun, çeyizlik ve gelin damat lifleri incelemeniz için paylaşmıştık. Vaktiniz varsa onlarada göz atın.

Üzümlü Lif Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir