İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Başak Lif Modeli Yapılışı

Yeni lif örneği arayanlar için başak lif modeli yapılışını paylaştık. Buğday başağına benzeyen bu lif örneğini yapmak ise oldukça kolaydır.

Ziyaretçilerimiz için anlatımlı lifler paylaşmaya devam ediyoruz. Şimdi paylaştığımız örneğin adı ise başak lif. Buğday başağına benzediği için başak lif modeli ismi verilmiş olan bu model sade ve güzel bir örnektir.

Sade lif örneği arayanlar için tercih edilebilecek bir model olan başak lif örneği tığ ile yapılmaktadır. Tığ işi bilen bayanlar rahatlıkla bu örneği çıkarabilirler. Sizlerde banyolarınızda kullandığınız banyo liflerini kendiniz yapmak isterseniz başak lif modelini deneyebilirsiniz.

blank

Lif örmeyi öğrenmek isteyen ve yeni model arayan hanımlar için lif modelleri kategorisinde onlarca örnek ve anlatımını paylaştık. Beğendiğiniz modellerin anlatımlarına göz atarak sizlerde aynılarından rahatlıkla yapabilirsiniz. Şimdi gelelim başak lif modeline. Aşağıda paylaştığımız 16 dakikalık videoda bu lif örneğinin nasıl yapıldığı ayrıntılı bir şekilde verilmiştir.

Başak Lif Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir