İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bayan Patik Modelleri 2018

Örgü bayan patik modelleri 2018 arşivi ile karşınızdayız. Yep yeni patik örneklerini inceleyip birbirinden güzel patikler yapabilirsiniz.

Örgü ören bayanların en çok yaptığı işlerden biri de patiklerdir. Lif ve patikler örgücü bayanların en çok yapmış oldukları işler arasındadır. Yün örgü ipler ve tığ – şiş kullanılarak yapılan patikler kışın soğuk günlerinde ayaklarınızı sıcacık tutacak. Bayan patikleri 2018 yılında da en çok Tunus işi tekniği ile yapılmaktadır. Genelde sitemizi ziyaret edenlerin bir çoğu Tunus işi patikleri seviyorlar. Onlar için Tunus işi patik modelleri ve yapılışı (Resimli Anlatım) yazısını yayınlamıştık.

En Güzel Bayan Patikleri

2018 patik modelleri dememizdeki amaç modellerin bir çoğunun yeni model olmasıdır. Yeni model arayan hanımlar için çeşit çeşit örnekte patikler paylaştık. Patik modelleri sayfasında daha önce bir kaç model ve anlatımlı örnek paylaşımı yapmıştık. Yeni model isteyen hanımlara 2018 patik örnekleri paylaştık.

Bayan Patik Örnekleri 2018

Kendinize ördükten sonra bebeğinize de patik örmek isterseniz Örgü Bebek Patikleri 2017 sayfasındaki modelleri inceleyebilirsiniz. Aralarından anlatımını istediğiniz model olursa yorum kısmından belirtirseniz yapılışını sitemizde paylaşmak için elimizden geleni yaparız. Piyasada 10 TL gibi satılan patikleri satın almak yerine kendiniz yaparsanız hem boş vaktinizi değerlendirmiş olursunuz hemde ayaklarınızı ısıtmış olursunuz.

Paylaştığımız bayan patik modellerinin hepsi alıntıdır. El işi hobiler sitesinde patik satışı yapılmamaktadır. Modelleri sadece bayanlara örnek göstermek için paylaşıyoruz.

Bir yorum

  1. tuana.kara tuana.kara 11 Kasım 2017

    Satılık mı acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir