İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bayan Yelekleri İçin Fıstıklı Süpürge Örgü Modeli Yapımı

En çok beğenilen bayan yeleklerinde kullanılan örgü tekniklerinden biri de fıstıklı süpürge örgü modelidir. Modelin yapılışı videolu olarak buradadır.

Geçenlerde arkadaşım Fatma bana bir yelek modeli gösterdi. Yapacağını ve nasıl yapacağını da bilmediğini söylemesi üzerine araştırma gereği duydum. Resime bakarak internette bayan yelek modelleri aramaya koyuldum. Örgü gruplarında karşıma çıktı. Modelin isminin fıstıklı süpürge örgü modeli olduğunu öğrendim.

Fıstıklı Süpürge Örgü Modeli

Arkadaşıma modelin ismini ve linkini gönderim. 1 hafta sonra bana yapmış olduğu yeleği gönderdi adeta bayıldım. Çok ama çok güzel duruyordu. Bende çok yakında fıstıklı süpürge tekniğiyle yapılan bu yelekten yapmayı düşünüyorum. Hem modelin ismini unutmamam için hemde sizlere ulaştırmak için bu modelin yapımını burada paylaşıyorum.

Fıstıklı Süpürge Yelek Modeli

Aşağıda önce yelek modellerini inceleyin. Bir bayan yeleğine bir örgü bu kadar mı yakışır görün. Daha sonra aşağıda bulunan videoda fıstıklı örgünün yapılışını öğrenin. Sizde yaptığınız yelekleri hobi sayfası isimli facebook sayfasından bize gönderebilirsiniz.

Fıstıklı Süpürge Örgü Bayan Yelek

Fıstıklı Süpürge Bayan Yelek

Fıstıklı Süpürge Örgü Modeli Yapımı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir