İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Burgulu baklava örgü modeli bayan yelekleri örneği nasıl örülür?

Burgulu baklava örgü modeli bayan yelekleri için ideal bir örnek.  Anlatımı yelek başlama gibi olan bu örgü modelinin yapılışını paylaştık. Bayan yeleği, anne yeleği veya gelin kız yelek örneği arayışında olan kişiler için örneğin anlatımı detaylı olarak bu videoda ele alınıyor.

Kızlar bugün sizlere burgulu baklava örgü modeli yapımını paylaşacağım. Örgü modelini nerede kullanabilirim diyorsanız bayan yeleklerinde kullanabilirsiniz. Sitemizi takip ediyorsanız görmüşsünüzdür yelek yapılışında onlarca örgü tekniğinin kullanıldığını. Bu örgü tekniklerinden de tığ işi ve şiş işleri kullanılmaktadır. Hem baklava örgü modelinin hemde burgu örgü modelinin aynı modelde kullanıldığını eminim daha önce bir çoğunuz görmemişsinizdir. Bu iki örgü modelinin birleşimi ile ortaya çıkan model yelek modelleri yapılışı için tercih edilebilecek bir model. Kendinize, annenize veya bir gelin kız için yelek örecekseniz burgulu baklava örgü modeli ile örebilirsiniz .Burgulu baklava örgü modelinin örüldüğünü öğrenmek isteyenler videolu anlatımı paylaştık. Gönül hanımın ayrıntılı olarak anlatmış olduğu örgü tekniğini videoyu izleyerek öğrenin.

Sitemizde şiş işi örgü paylaşımlarının bir çoğu yelek modelleri. Örgü şişler ile yelek örüleceği gibi atkılar, bereler, kazaklar ve patikler de örülebiliyor. Fakat en çok bebek yelekleri ve bayan yelekleri örmede şiş işi örgüler kullanılmaktadır. Eğitici örgü videolarında şiş işi örgü tekniklerini öğrenip yapacağınız örgülerde de bu modelleri uygulayabilirsiniz.

Örmeyi seviyorsanız sizde eğitici örgü videolarımızı izleyip tüm teknikleri öğrenip örgü kıyafetler yapmaya başlayabilirsiniz. Dediğimiz gibi özellikle yelek yapmada kullanılan burgu örgü modeli ve baklava örgü modeli şuan için olmasa da ileride işinize yarayabilir.

Burgulu baklava örgü modeli
Burgulu baklava örgü modeli

Örgü şişleri ve iplerinizi hazırlayıp videoyu izleyerek bu modelin yapımını deneyebilirsiniz. Öncelikle bir kaç deneme yapıp örneği çıkardıktan sonra artık yelekleriniz için de bu örgüyü uygulayabilirsiniz.

Burgulu baklava örgü modeli yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir