İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çam Dalı Lif Modeli Yapımı

Tığla yapılan liflerden olan çam dalı örgü lif modeli yapımı. Örgü çam dalı örneği ile lifler, battaniyeler ve yatak örgüleri yapabilirsiniz.

Lif modelleri kategorisinde paylaşmadığımız yeni bir örnek paylaşıyoruz. Örneğin adı çam dalı veya çam modeli diyebilirsiniz. Çam dalı motiflerinden oluşan lif modeli istek üzerine paylaşılmıştır. Lif dışında battaniyeler ve yatak örtülerinde de bu modeli kullanabilirsiniz.

Çam Dalı Lif Modeli
Çam Dalı Lif Modeli

Genelde her tarafta aynı lif modelleri ve yapılışı bulunuyor. Yeni modelleri bulmak artık çok zor. Herkes aynı modelleri paylaşıyor. Biz sitemizde yeni liflere yer vermek için uğraşıyoruz. Aynı modelleri gören bayanlar sıkılıyorlar. Fakat lif modeli yeni bir model olursa daha çok ilgi görüyor. Çam dalı lif modeli gibi yeni lif modelleri de paylaşacağız. Bu modeli beğenirseniz yeni paylaşacağımız lifleri bekleyebilirsiniz.

Çam dalı lif modeli ön tarafından örülüyor. Yapılışı 3 renkten oluşuyor. İsterseniz 6 veya 7 tane çam dalı motifiyle örebilirsiniz. Yeşil ip ile 100 tane zincir çekiyoruz. Başına dolayı 4. zincire dolayıp 4 tane trabzan yapacağız. Zincirle birlikte 5 tane trabzan olacak.

Çam Dalı Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatım

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir