İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çeyizlik Gelin Damat Lif Modelleri

Evlenecek olan çiftler için çeyizlik gelin damat lif modelleri paylaştık. Sitemizde yayınlamış olduğumuz lif örnekleri size ilham verecektir.

Evlenecek olanlar çeyiz hazırlığı yaparlar. Çeyiz bohçasına konulacaklar arasında el yapımı örgü lifler de yer alıyor. El yapımı lifler banyo kesesi olarak kullanılır. Lifler model model farklılıklar gösteriyor. Daha önceki yazımızlarımızda lif modelleri kategorisinde yüzlerce lif örneği paylaşımı yapmıştık. Şimdi bunlardan farklı olarak evlenecek olanlar için özel lif modelleri paylaşıyoruz. Bu lif modelinin adı ise gelin damat lif modelleri olarak geçiyor. Lifin üzerine gelin ve damat resmi yapılarak tamamlanan bu lifler harika görünüyor. Kimi zamanda gelinlik ve damatlık desenleri yapılarak gelin damat lifleri yapılıyor. Sizler için seçmiş olduğumuz harika lif örneklerini sitemizde paylaşmak istedik. Bu lifleri sizlerde çok beğeneceksiniz. Tığ işi ile yapılan örgü gelin damat lif örnekleri resimlerine gelin bir göz atalım.

Gelin Damat Lif Modelleri

Yukarıdaki lifler tığ işi ile örülerek yapılmıştır. Bunların hepsi el emeğidir. Yapan arkadaşlarımızın ellerine sağlık. Yayınladığımız gelin damat lifleri görsel amaçlı olarak eklenmiştir. Bu liflere bakarak sizlerde ilham alıp lif yapabilirsiniz. Lifleri çeyiz bohçalarına koyup çeyiz bohçasının lif ihtiyacını karşılamış olursunuz . El işi hobiler sitemizi sık sık takip edip hiç bir yerde göremeyeceğiniz lif modellerini görebilirsiniz. Ayrıca anlatımlı lifler de paylaşılıyor. Herkese kolay gelsin 🙂

5 Yorum

 1. aynur zengin 21 Mart 2017

  Yapılışı yokmu gelin damat liflerinin

 2. Ayşe Ateş 9 Ekim 2017

  Nasıl ulaşcaz size acaba

 3. funda güleryüz 15 Mart 2018

  vidyolu anlatımı yokmu gelin damat liflerinin

 4. Elif 19 Nisan 2018

  Öncelikle bu güzel bilgilerinizi bizimle paylaltığınız için çok teşekkür ederim.Tesettür gelin damat lif modelinin yapılışını paylaşır mısın lütfen tüylü iple veya uzun çekilen modelden yapıldığı için sayamıyorum. Lütfen paylaşın bizimle hediye yapmam gerekiyor.

 5. Burcu KOZAN 9 Temmuz 2018

  videolu anlatım yok mu çok güzel yapmışsınız ama nasıl yapıldığını anlayamadım video çekip atar mısınız lütfen

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir