İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Damat Terlik Lif Modeli Yapılışı

Damatlar için terlik lif modeli yapılışı anlatımı. Ören hanımın yayınlamış olduğu terlik lif modelinin yapımı anlatımlı olarak sitemizdedir.

Özellikle çeyizlik lif olarak kullanılan terlik liflerin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımızda Ören hanımın ismine damat terlik lif modeli adını vermiş olduğu lifin anlatımını paylaşıyoruz. Lif modelleri arayan hanımlar bu örneğe bakabilirler. Farklı lif örmek isteyen hanımlar için paylaşmış olduğumuz bu modelin yapımı ören hanım kanalında videolu olarak yayınlanmış. Bizlerde el işi hobiler sitemizin ziyaretçileri için bu yazımıza videoyu ekledik.

Tığ kullanmayı bilen hanımların yapabileceği bu lif modeli videoda ayrıntılı bir şekilde verilmiştir. Her ne kadar eskisi kadar örgü örülmese de günümüzde örgü işi ile uğraşan bayanların sayısı pek az değil. Bizlerde örgücü hanımlar için elimizden geldiği kadar anlatımlı modeller paylaşıyoruz. Paylaştığımız açıklamalı modeller ile örgülerin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Şimdi gelelim damat terlik lif modeli yapılışına.

Damat Terlik Lif

Damat Terlik Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatım

Yukarıdaki videoyu izlediyseniz hemen yapmaya koyulabilirsiniz. Umarım nasıl yapıldığını öğrenmişsinizdir. Eğer bu modeli beğenmediyseniz farklı bir model istiyorsanız örgü lif modelleri kategorisinde bulunan diğer anlatımlı lif modellerine göz atabilirsiniz. Paylaştığımız hepsi birbirinden güzel lif örnekleri ile yeni modellerin yapılışlarına göz atabilirsiniz.

Bizden sık sık yeni lifler paylaşmamızı istiyorlar. Tabi hiç bir yerde bulunmayan en güzel lifleri bulmak biraz zaman alıyor. En son Lif Modelleri Arasından Seçtiğimiz En Yeni 20 Model paylaşımında bulunmuştuk.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir