İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Desenli Yuvarlak Lif Yapılışı

Havaların soğuması ile birlikte örgücü hanımlar lif örsünler diye desenli yuvarlak lif modelinin yapılışını videolu olarak sitemizde yayınladık.

Havaların soğumasıyla hanımlar örgü örmeye başladılar bile. Lif sevdalıları yeni lifler keşfedip yeni örnekler yapmak istiyorlar. Bizlerde lif modelleri kategorisinde yeni keşfetmiş olduğumuz lif örneklerinin anlatımlarına yer veriyoruz. Böylelikle hanımlar başka yeri gezmeden sitemizden yeni örnekleri takip edebilirler.

Bir lif yapacağım fakat farklı bir model olsun istiyorsanız şimdi paylaşmış olacağımız örneği deneyebilirsiniz. Lif modeli yuvarlak model olarak yapılmış. Üzerine ise yıldıza benzer desenler yapılarak süslenmiş. Tığ işi lifler yapmak isteyen hanımlar ilk yapacağı örnekte bu modeli tercih edebilirler.

Desenli Yuvarlak Lif

2018 yılında yeni örnekler yapılıyor. Paylaşmış olduğumuz 2018 lif modelleri yazımızda da toplamda 40 adet örneğe yer vermiştik. Birbirinden güzel görünen bu lifleri ister banyo lifi olarak istersenizde dekorasyona yardımcı ürünler olarak örebilirsiniz. Eğer örmeyi bilmiyorsanız yayınlamış olduğumuz anlatımlı örgü videoları bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Desenli Yuvarlak Örgü Lif Yapılışı

Desenli yuvarlak lif modelinin yapımı aşağıdaki kısa videoda yer alıyor. Videonun süresi 52 dakikadır. Boş bir vakitte videoyu izleyerek bu şirin lif örneğinin yapımını izleyebilirsiniz. Eğer daha farklı örnekler arıyorsanız da lif örnekleri kategorisinde yayınladığımız onlarca anlatımlı modele göz atıp beğendiğiniz modelin yapılışına ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir