İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En Kolay Zikzak Lif Yapılışı

Zikzak örgü modeli ile lif yapımı aşamaları. Kolay ve şık bir lif modeli arayanlara el işi hobiler olarak çizgili zikzak lif modelini öneriyoruz.

Yayınladığımız yeni lif modelleri arasından zikzak örgü lif modelinin yapılışını sizlerle paylaşacağız. Yapılışı kolay lif modelleri arayanlar bu örneğe baksınlar. Tığ ile yapılan bu lif modelini çeyiz bohçaları için de yapabilirsiniz. Kolaylıkla yapılabilen bir lif modelidir. Daha önce eline tığ almış bayanların rahatlıkla yapabileceği örnektir.

Boş zamanlarını değerlendirmek isteyen hanımlar bu zamanlarını lif örerek değerlendirebilirler. Lif yapılışı hem çok sıkıcı değil hemde kısa sürdüğü için örgücü hanımların en çok tercih etmiş olduğu işlerdendir. Günde bir adet lifi rahatlıkla bitirebilirsiniz. Örgü ile uğraşıyorsanız ve lif yapmak istiyorsanız sitemizde yayınlamış olduğumuz anlatımlı lifler ile daha önce yapmadığınız ev yapılışını bilmediğiniz liflerin yapılışlarını da öğrenebilirsiniz.

Banyoların Olmazsa Olmazları Lif Modelleri

Banyolarınızın olmazsa olmazları lifleri kendiniz yapın. Banyo lifi modelleri arasından seçmiş olduğunuz bir modeli tığ ve lif ipi alarak kısa süre içerisinde yapıp banyonuza koyabilirsiniz. Ülkemizde hemen hemen her evde bulunan banyo lifleri yapılışı çok kolaydır. Eğer ben uğraşamam lif örmekle ama banyomda da örgü lifler olsun diyorsanız lif yapıp satan bayanlarla iletişime geçebilirsiniz.

Zikzak Lif Yapılışı
Zikzak Lif Yapılışı

Örgü lifler desen desen, motif motif farklılıklar göstermektedir. Kimi lifler hayvan desenli oluyor kimileri ise çiçek desenleri ile süsleniyor. Ayrıca lifin üzerine yapılan ufak tefek desenler bile lifin daha güzel görünmesini sağlıyor. Şimdi anlatımını paylaşacağımız lif modelinde de göreceğiniz gibi. Zikzak örgü modelinin life ne kadar yakıştığını kendi gözlerinizle görün.

Boş vaktim var ve birşeylerle uğraşmak istiyorum diyorsanız sizlere lif örmeyi tavsiye ediyoruz. Paylaştığımız lif modelleri kategorisinde yüzlerce örnek ve anlatımlı model size yardımcı olacaktır.

Zikzak Lif Modeli Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir