İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En Yeni Lif Modelleri 2016

Örgücü bayanlar tarafından yapılmış olan en yeni lif modelleri 2016 arşivimizi yayınlıyoruz. Başka yerde bulamayacağınız lif örnekleri yer alıyor.

Sizler için yeni yapılan lifler arasından 24 adet örneği paylaştık. Bu örnekleri başka hiç bir yerde bulamazsınız. Özel olarak araştırıp sizlere yeni örnekler paylaşmak için bulmuş olduğumuz bu örnekler şuana kadar paylaşmış olduğumuz en güzel lifler arasındadır. Yeni lif modelleri 2016 olarak paylaşmış olduğumuz bu modellerin çoğu yeni modeldir. Sizlere örnek paylaşmak için yayınlamış olduğumuz 25 adet örnek genellikle motiflidir. Tığ işi ile yapılmış olan bu örgü lifleri banyoların vazgeçilmezidir. Eğer sizde örgü işine meraklıysanız ve lif örmek istiyorsanız mutlaka bu modellere göz atmalısınız. Çünkü ziyaretçilerimiz tarafından en fazla beğenilen modelleri burada paylaşıyoruz.

Lif Modelleri 2016

Tığ işi örgü lif modelleri becerikli Anadolu kadınları tarafından yapılmıştır. Hünerli bayanların kendi hayal güçlerini kullanarak yapmış oldukları lifler için kendilerine teşekkür ediyoruz. Çünkü bir çok bayan bu liflere bakarak örnekler öğreniyor ve fikir sahibi oluyorlar. Siz örgü biliyorsanız bu lifleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Çok basit bir şekilde lif yapılabiliyor. Çok fazla vakit harcamanıza gerek yok ortalama 1 günde 2 tane lif yapabilirsiniz. Ben örgü örmeyi bilmiyorum ama bu liflerden satın almak istiyorum diyorsanız ortalama 10 TL gibi fiyatlara lifler yapılıp satılmakta. Bu lifleri yapıp satan bayanları bulup iletişime geçerek sizlerde en güzel liflere sahip olabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir