İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Fırfırlı Marul Lif Yapılışı

Fırfırlı marul lif yapılışı arayanlar için anlatımlı olarak sitemizde paylaştık. Muhteşem lif örneğinin yapmak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Örgüye ilk başlayan hanımların en çok yaptığı iler arasında lifler gelmektedir. Bir çok lif çeşidi bulunmaktadır. Çiçekli lif, uzun lif, desenli ve motifli lifler gibi bir çok model bulunuyor. Fırfırlı marul lif de bunlardan sadece bir tanesidir.

Fırfırlı lif yapılışı arayanlar için ve farklı bir lif örmek isteyenler için bu yazımızda marul lif yapılışı videosunu paylaştık. Lif yaparken yeni model arıyorsanız bu modeli de bir deneyin. Fırfırlı lif modelinin ne kadar güzel olduğunu aşağıdaki resimde görebilirsiniz. Örgüden biraz bile anlıyorsanız bu örneği rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sürekli aynı model lifleri yapmaktan sıkıldıysanız ve yeni örnek arıyorsanız fırfırlı lif örneğini yapabilirsiniz. Bu modeli çeyiz bohçalarında da bulundurabilirsiniz. Lif modelleri arasında en çekeci olan örnekler arasındadır fırfırlı lifler. Bir diğer adıyla marul lif modeli olan bu örneğin yapılışını sizlere videolu olarak paylaştık. Videoyu baştan sonra dikkatli bir şekilde inceleyerek nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

blank

Daha fazla anlatımlı model arıyorsanız lif modelleri kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Onlarca anlatımlı örnek yer alıyor.

Fırfırlı Lif Yapılışı

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir