İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kahvenize Karıştıracağınız Bu 3 Malzeme İle 1 Haftada Yağlarınızdan Kurtulun

Özellikle kilolu kişiler vücutlarında ki fazla yağ oranından kurtulmak ve hayal ettikleri ideal kiloya ulaşmak için çok çaba sarf ederler. Bu durum yaz aylarında daha çok önem arz eder ve zayıflamaya dair birçok diyet uygulanır. Bu diyetlerin bazıları fayda vermemektedir. Fakat kahvenizin içine ekleyeceğiniz 3 malzeme sayesinde 1 haftada inanılamayacak derecede yağ yaktığınızın farkına varacaksınız. Elde ettiğiniz karışımı günde 2 kere tüketmeniz yeterli olacaktır. Vücudunuza giren karışım bu yağları bir düşman olarak algılayarak yok olması için çalışmalara hemen başlamaktadır. Bu 3 malzeme evinizde kolaylıkla bulunmaktadır.

Kahve tüketimi vücudunuzda avantajlar sağladığı gibi aşırı olarak tüketildiğinde dezavantajlara neden olur. Kahvenin vücut üzerinde ki avantajlarından biri metabolizma hızının artmasını sağlamasıdır. Evinizde ki bu 3 malzemeyi kahvenize ekleyerek hızlı bir şekilde yağ yakıp kilo verebileceksiniz.

Yapmanız gereken 3 malzemeyi karıştırıp kahvenize eklemenizdir. Bu karışımı tüketirken dikkat etmeniz gereken tek şey geceleri tüketmemenizdir. Karışımı geceleri tükettiğiniz taktirde uyumamanıza neden olabilir. Zayıflamanız için kahveye ilave edeceğiniz 3 malzeme şunlardır:

  • 1 çay kaşığı tarçın
  • 2 çay kaşığı bal
  • 1 çay kaşığı Hindistan cevizi yağı

David Wolf’un karışım hakkında dediğine göre bu karışımı günde 2 kere içerseniz vücudunuzda yer edinmiş yağların hızlı bir şekilde yakılması sağlanıyormuş.

Bal

Bal

Balın içeriğinde şeker olduğundan kahveyle karıştırılmasının doğru bir fikir olmadığını düşünebilirsiniz. Livestrong.com adresinde yer alan bilgilere göre bal içinde glisemik indeksi şekerden daha düşük bir oranda olduğundan kahveye eklenmesinde herhangi bir sakınca görülmemektedir. Sağlık açısından çok faydalı olduğundan ve doğal tatlandırıcı görevi gördüğünden bütün sağlıklı içeceklerde kullanılabilir.

Tarçın

Tarçın

Tarçın faydaları saymakla bitmez. Bunlardan biri de metabolizmanın hızlanmasına etki etmesidir. Tarçın, kan şekeri seviyesini düşürmekte ve açlık hissinin ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Doğal bir yağ yakıcıdır. Metabolizmayı hızlandırıcı etkisi vardır.

Hindistan cevizi yağı

Hindistan Cevizi Yağı

Hindistan cevizi vücutta yağ olarak depolanamamaktadır. Bilinçlenen kişiler ayçiçeği yerine hindistancevizi yağı ya da zeytinyağı kullanmaya başlamaktalar. Hindistancevizini sindirmeye çalışan vücudunuzda bu sırada bir ısı ortaya çıkmaktadır. Bu üç malzemeyi karıştırdığınızda ise vücutta ki yağ yakımınız artış göstermektedir. Günde 2 kere tükettiğinizde siz de faydalarını görebileceksiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir