İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kalp Şeklinde Yapabileceğiniz 5 Sıradışı Saç Modeli

Bugün sizlerle en basit şekilde yapabileceğiniz beş tane kalp şekilli saç modelini paylaşacağız. Bu modellerin hepsi kalp şeklinde olmakla birlikte aralarında örgülü olan modelleri de bulunuyor. Evlilik yıldönümü gibi romantik günlerde yapmanız için çok uygun olan bu kalpli ve örgülü saç modelleri gerçekten görenleri etkileyecek tasarımlara sahip. Üstelik kısa sürede yapabileceğiniz kadar basit uygulanışlara sahipler. Aşağıda kalp şeklinde yapabileceğiniz 5 sıradışı saç modeline ve nasıl yapıldıklarına dair bilgilere ulaşabilirsiniz.

Örgülü ve Kalpli Saç Modelleri

Evlilik yıldönümü veya doğum günü gibi özel günlerinizde yapabileceğiniz çok güzel bir saç modeli. Üstelik son derece kolay bir yapım şekli var. İki tutam ördüğünüz saçı döndürerek kalp şeklinde birbirine tutturmanız yeterli.

Örgülü ve Kalpli Saç Modelleri 1

 

İşte kalp şeklinde yapabileceğiniz birkaç model daha… İster örgülü ister örgüsüz yapabileceğiniz bu modeller gerçekten hem çok şık hem çok basit.

Örgülü ve Kalpli Saç Modelleri 2

 

Uzun veya kısa saçlıların yapabilecekleri basit kalp modellerinden birisi de bu şirin tasarımlar. İki taraftan ördüğünüz saçları birbirine tutturduktan sonra kalp şeklini vererek alt kısımdan bağlamanız yeterli.

Örgülü ve Kalpli Saç Modelleri 3

 

Dalgalı veya büklümlü saçlara sahip olanların yapabileceği bu kalp modeli gerçekten çok estetik bir görünüme sahip. Resimde nasıl yapıldığını görebileceğiniz saç modelini uygulaması sadece birkaç dakikanızı alıyor.

Örgülü ve Kalpli Saç Modelleri 4

 

Yine evlilik yıldönümü gibi romantik günlerde yapabileceğiniz çok güzel bir kalp stili ile karşınızdayız. Ördükten sonra kalp şeklini verdiğiniz kısımları birleştirin ve açıkta kalan diğer kısımlara ise maşa ile dalga verin.

Örgülü ve Kalpli Saç Modelleri 5

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir