İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kar Tanesi Örgü Yapılışı (Videolu Anlatım)

Örgü teknikleri paylaşmaya kar tanesi örgü yapılışı ile devam ediyoruz. Üstelik kar tanesi örgü nasıl yapılır diyenlere videolu anlatım paylaştık.

Şiş işi sevenler kar tanesi örgü modelini de bilirler. Bu örgü tekniği ile kazaklar, süveterler ve hırkalar örülüyor. Soğuklarda el yapımı yün giysilerle sıcak kalmak istiyorsanız sizlerde kar tanesi örgü modeli ile giysiler yapabilirsiniz. Paylaşılan videoda detaylı olarak nasıl yapıldığına yer verilmiştir. Videonun ortalama süresi 1 saattir. 1 saat içerisinde bu mükemmel örgü tekniğini öğrenebilir sizlerde hemen şişlerinizi elinize alarak kar tanesi örgü yapmaya başlayabilirsiniz.

En güzel örgü modelleri arasında olan kar tanesi örgü tekniği basittir. Şiş işine hakimseniz bu örneği kolaylıkla yapabilirsiniz. Sizlerde kar tanesi örgüyü öğrendikten sonra kazak, süveter ve hırkalar yapmaya başlayabilir eşinize dostunuza hediyeler gönderebilirsiniz.

Kar Tanesi Örgü Modeli

Örgü videoları paylaşmaya sürekli özen gösteriyoruz. En son Örgü Gelin Şalı Yapılışı ve Uçurtma Örgü Modeli Yapılışı videosunu paylaşmıştık. Bundan sonra örgü videolarına ağırlık vereceğiz.

Kar Tanesi Örgü Tekniği Video

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir