İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kartla Yapılan Örgü Yelek Modeli

Kartla yapılan örgü yelek modeli arayanlar aradığınız bu yazımızda. Örgü yelek yapmak istiyorsanız birde kartla yapılan yelek örneğini deneyin.

Kredi kartı veya banka kartı gibi kartlarla yapılan örgü yelek modelinin yapılışını sizlerle yayınlıyoruz. Tam anne kanalında yayınlanan bu harika yelek örneğinin yapımını sizler için sitemize yükledik. Sizlerinde hem tığ hemde kart kullanarak yapabileceğiniz bu yelek örneğini umarım beğenirsiniz.

Tığ işi ve kredi kartı kullanılarak yapılan yelek modelinin yapılışı oldukça basittir. Tığ kullanmayı bilen hanımların çok rahat yapabileceği bir örnek olan karta yapılan yelek modelinin yapımının videosunu yayınladık. Videolu olduğu için modelin yapılışını anlamanız daha kolay olacaktır. Salaş ve gayet hoş duran bir yelek modelidir.Videodaki örnekte bebe yünü ve 3 numara tığ kullanılmıştır. Fakat Alize ve Angora Gold ip kullanmanız gerekiyor. İstediğiniz uzunlukta zincir çekeren örgüye başlıyorsunuz. Daha ayrıntılı detaylar aşağıdaki videoda yer alıyor.

Kartla Yapılan Yelek Modeli

Kartla Yapılan Örgü Yelek Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir