İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kolay ve Kibar İnci Tanesi Gelin Yeleği Yapılışı

Kolay ve kibar inci tanesi gelin yeleği yapılışı ile güzel bir tekniği göstereceğiz. Gelin yeleği mi öreceksiniz? O halde bu modele mutlaka göz atınız.

Yelek modellerinden en çok arananlar gelin yelekleridir. Gelinliklerin üzerine yapılan veya yeni evlenmiş olan gelinler için yapılan yelekler bunlar. Annelerin evlenecek olan genç kızlarının çeyizlerine koydukları yeleklerde diyebiliriz. Bu yelekler tığla veya şişle örülür.

İnci Tanesi Örgü Modeli
İnci Tanesi Örgü Modeli

İki şişle örülen yelek modelinin ismine inci tanesi modeli verilmiş. Sevda hanım o muhteşem anlatımıyla bizlere bir model daha paylaşmış. Bu örgü modeline kolay ve kibar örgü modeli de deniliyor. Gelin yeleği diye yazılmasına bakmayın günlük olarak kullanılan yelekleri de yapabilirsiniz.

Sevda hanımın örgüleri hepsi birbirinden güzel. Özellikle yelek modelleri çok izleniyor. Kanalında da onlarca anlatımlı yelek modeli bulunuyor. Bu yelekler en çok beğenilenler arasında seçilen örneklerdir. İstek üzerine kanalında yeleklerin yapılışlarını anlatıyor. O kadar güzel anlatıyor ki acemilerin bile yelek öreceği derecede basitleştiriyor. Örgü örmeyi sevmeyenler bile bu videoyu izleyerek örgünün kolaylığını görecekler.

Birde söylememiz gereken birşey daha var. Bu örneği öğrenmeniz için saatler harcamanıza hiç gerek yok. Tek yapmanız gereken şey incili gelin yeleği videosunu izlemek.

Kibar İnci Tanesi Gelin Yeleği Yapımı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir