Hobiler

Küçük Kalp Desenli Şiş İşi Renkli Patik Yapılışı

Küçük Kalp Desenli Şiş İşi Renkli Patik Yapılışı

Patik modelleri paylaşımımız küçük kalp desenli şiş işi patik yapılışı ile devam ediyor. Rengarenk şık görünümlü şiş işi patiğin yapılış aşamalarının Türkçe videosunu paylaştık.

Ayaklarınız üşümeye başladı mı? Eğer evde dolanırken çorap yetmiyorsa ve ayaklarınız soğuk alıyorsa bunu patikle önleyebilirsiniz. Tığ veya şişle öreceğiniz patikler buna engel olacaktır. Ayaklarınız daha sıcak kalacak bu şekilde. Ayağınıza yapacağınız örgü patikler hem çok pahalıya mal olmayacak hemde kısa sürede yapıp giyerek ayaklarınızı ısıtabileceksiniz.

Şiş İşi Kalpli Patik

Şiş İşi Kalpli Patik

Bu modelde sarı ve kahverengi yün patik ipi kullanılarak yapılmıştır. 39 40 numara ayaklar için örülmüştür. 36 37 numara ayaklar için 57 ilmek ile başlayın.  37 38 numara için 61 ilmek ile başlayın. 39 40 numara için ise 67 ilmekle yaparsanız bu ilmek sayıları idealdir. Şiş 3 numara şiş ile örülmüştür. Videodaki modelde de 67 ilmekle başlanıp 39 40 numara ayaklar için örülmüştür. 2 şişle başlayıp dikişsiz olarak 2 şiş ile de bitiriliyor Küçük kalp motifleri kullanılmıştır.

Renkli Patik Yapılışı

Renkli Patik Yapılışı

İki şişle yapılan patik modeli bilek kısmından başlanıyor. Model haroşa örülüp yapılışında iki renk kullanılmaktadır. Ayrıca düz örgü modeli de kullanılmıştır. Kendi ayağınıza göre ilmek atarak taban kısmı ise haroşa olarak örülmüştür.

Kalp Desenli Patik Yapılışı

Şişle küçük kalp desenli patik

Şiş veya tığla yapılan patikler anlatımlarımız devam edecek. Kış sezonunda örgü çok örüldüğü için bizde ağırlık olarak anlatımlı örgüler paylaşacağız. Daha çok kişiye ulaşmamız için beğendiğiniz örgüler olursa sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Yukarıda videosu bulunan küçük kalpli patik yapılışı hakkında da aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

Küçük Kalpli Patik Yapılışı

Küçük Kalpli Patik Yapılışı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Figen dedi ki:

    Artırmaları çık hızlı geçtiniz anlayamadım

BİR YORUM YAZ