İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Lale Desenli Lif Yapılışı

Kare lif modelleri sevenlere bugünkü anlatımlı modelimiz lale desenli lif yapılışı. Türkçe anlatımlı olarak kare ve lale desenli örgü lifin yapılışına buradan ulaşabilirsiniz. Anlatımlı lif modelleri ile tüm liflerin yapılışlarını öğreneceksiniz.

Sitemizi takip ederseniz tüm liflerin yapılışlarını öğrenebilecekseniz. Şimdiye kada onlarca anlatımlı lif modelleri paylaştık. Yepyeni lif modelleri ile de karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Çeyizlik lifler yapmak isteyenler veya banyoları için kese yapmak isteyen hanımlar yayınlamış olduğumuz örnekler ile yepyeni modeller öğrenecekler.

Laleli Lif Modeli
Laleli Lif Modeli

Desenli lif modelleri son zamanlarda çok ilgi çekti. Hanımlar sade lifler yerlerine üzerinde çiçek böcek olan liflerden yapıyorlar. Bizde ihtiyaca göre desenli lifler paylaşıyoruz. Lale desenli lif modeli daha önce bir ziyaretçimiz tarafından istenmişti. Bizde bu videonun Türkçe anlatımlı videosuna ulaştık. Belki sizde yapmak istersiniz diye lifin yapımını anlatan videoya yer verdik.

Örgü lif yapılışı kolaydır. Tığ ve lif iplerinizi alıp desenli lif yapımı videosunu izleyip öğrenebilirsiniz. Videoda lif yapılışı hakkında tüm detaya yer verilmiştir.

Lale Desenli Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir