İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Lale Motifli Boncuklu Patik Yapılışı

Lale motifli örgü boncuklu patik yapılışı. Videolu anlatımlı patikler ile patik yapmanız kolaylaşacak ve istediğiniz modeli rahatlıkla yapabileceksiniz.

Boncuklu patik modelleri hanımların en çok beğendiği patiklerdendir. Sevda hanım boncuklu patik anlatımlarına kanalında yer vermiş. Takipçileri tarafından en çok izlenilen ve beğenilen lale motifli boncuklu patik yapılışını burada yayınladık.

Bayan patik modelleri olarak onlarca model bulunuyor. Tunus işi patik, lale desenli, boncuklu, krokodil, bot patik, ev terliği gibi onlarca patik örneği bulunmaktadır. Bu modellerin hepsinin yapılışını bir defada ekleme şansımız ne yazık ki bulunmuyor. Ama ara ara bu modellerin yapımlarına yer vereceğiz.

Motifli Boncuklu Patik

Sevda hanımın anlatımıyla boncuklu patik yapılışı için örgü şişler kullanılmıştır. Bu örgü şişleri ile yapılan boncuklu patik yukarıdaki resimlerdekiyle aynı modeldir. Bu anlatım ile boncuklu patiğin yapılışını sesli ve görüntülü olarak aşağıdaki videoda göreceksiniz.

Sevdanın örgü evi kanalında yayınlamış oldukları bu örnek için el işi hobiler olarak teşekkürlerimizi gönderiyoruz. Patik hakkındaki yorumları bizlerle paylaşabilirsiniz.

Motifli Boncuklu Patik Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir