İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mantar Lif Modeli Yapılışı

Lif modelleri kategorimizin bugünkü yazısı mantar lif modeli yapılışı. Farklı bir lif örneği örmek isteyenler mantar liften örebilirler.

Tamanne kanalında yayınlanan bir lif örneğiyle daha karşınızdayız. Çeyizliklerin olmazsa olmazı, banyolarımızda eksik olmayan örgü liflerden bir farklı model daha. Tığla yapılan bu lif modelini çok beğeneceksiniz. Youtube videosu sayesinde bu lifin yapılışını öğrenip yapmak isteyeceksiniz. Örgü lif arıyorsanız bu örneği tercihleriniz arasına alabilirsiniz.

Mantar Lif Modeli
Mantar Lif Modeli

Videolu lif modelleri paylaşımlarımıza bir yenisini daha ekliyoruz. Örneğin adı mantar lif modeli. Diğer lifler gibi bununda yapılışı kolaydır. Lif yapılışıyla çok fazla uğraşmayıp hemen yapı bitirilebilecek bir örnek arıyorsanız işte o model bu model. Çok kısa zamanda yapıp bir kaç farklı renkte takım halinde örebileceğiniz şık desenlere ait bir örnek.

Şimdi yapılışını videolu olarak yayınladığımız lifi öğrenmek isteyenler aşağıdan öğrenebilirler. Videoyu başlatıp sonuna kadar izleyin. İzledikten sonra aklınıza yine takılan sorular olursa yorum kısmından bizlere sorun. Hepinize kolay gelsin. Başka bir örgü lif modelinde görüşmek üzere.

Mantar Lif Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir