İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Minik Laleler Örgü Modeli ile Bayan Yelekleri Örün

Minik laleler örgü modeli ile bayan yelekleri örebilirsiniz. Bebek battaniyesi, bebek yeleği gibi bir  çok örgü de minik laleler örgü modeli kullanılabilir.

Gönülden örgülerde bugün yayınlanan güzel bir örnek olan minik laleler örgü modeli ile karşınızdayız. Bu örneği bayan yelekleri, bebek battaniyesi, çocuk süveteri ve bebek yeleği gibi bir çok örgüde kullanabilirsiniz. Örülmesi de gayet kolay ve şirin bir model. Örneğin motifleri 6 ilmek ve 8 sıradan oluşuyor. Örneğin anlatımı videoda 3 motif çıkarılarak yapılmıştır. 3 Motif için 18 ilmek, 2 tane de kenar ilmek olmak üzere toplam 20 ilmek yapılıyor. 20 ilmek atılıp örgüye başlanıyor.

Bilirsiniz Gönülden örgüler kanalında çok güzel örgü teknikleri paylaşılıyor. Şiş işi ile yapılan harika modellerin anlatımlarını Gönül hanım kanalında videolu olarak yayınlıyor. Bizler de değerli ziyaretçilerimiz daha fazla örnek öğrensin diye sitemizde videolara yer veriyoruz. Örgü bayan yelekleri kategorisinde onlarca anlatımlı model paylaşmıştık. Şimdi minik laleler modeline biz göz atalım.

Minik Laleler Örgü Modeli

Minik Laleler Örgü Modeli Videolu Anlatım

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir