İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ördek Lif Modeli Yapılışı

Çok tatlı, çok şirin olan örnek lif modeli yapılışı istek üzerine burada paylaşılmıştır. Ördek lif örneği gibi bir çok örnek lif modelleri kategorisindedir.

Nasılsınız ? İyisiniz inşallah. El işi hobiler yazarı Aslı ben. Bu yazımızda sizlere ördek lif modeli yapılışını paylaşacağım. Lif yapılışı arayanlar için güzel bir model. Tığ işi ile ilgilenen hanımların ilk yapmış olduğu şeyler arasında lifler geliyor. Çünkü lif örmek diğer örgülere göre daha kolay. Bir kişi bir günde rahatlıkla bir lif modelini çıkarabilir.

Bizden istenen örneklerin anlatımlarına yer veriyoruz. Ördek lif modeli de istek üzerine sitemizde yayınlanmıştır. Ören hanım kanalında videolu paylaşılan örnek lif modelinin yapım aşamalarını hobiler sitemizde paylaşalım dedik. Onlarca anlatımlı lif modelleri gibi bu lif modelinin yapımı da çok kolay. Sizde yaparken zorlanmayacaksınız.

Örgü Örnek Lif Modeli

Dilerseniz bebek ve çocuk lifi, dilersenizde çeyizlik lif olarak kullanabileceğiniz ördek motifli lif modelleri tığ işi ile yapılıyor. 7 numara tığ kullanılarak yapılan bu lif örneğine 19 fıstık yapılarak başlanmış. Umarım sizlerde ördekli lifi yapıp memnun kalırsınız.

Ördek Lif Modeli Yapımı Videolu Anlatım

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir