Hobi

Örgü Baykuşlu Bebek Lifi Yapılışı

Örgü baykuşlu bebek lifi yapılışı ile anlatımlı lif modellerine devam ediyoruz. Bebek ve çocuklarınız için tığ işi örgü ile baykuş lifler yapabilirsiniz.

Sitemizde lif modelleri ve bir çoğunun anlatımları daha önce paylaşılmıştır. Her geçen gün yeni modeller ve yeni modellerin de anlatımlarını paylaşmaya devam ediyoruz. Lif yapmak isteyenlerin yeni yeni örnekleri öğrenebilmeleri için lif örnekleri kategorisinde düzenli bir şekilde lifler paylaşılmaktadır.

Baykuş motifli örgüler çocuk ve bebekleriniz için yapılır. Daha önceki bir yazımızdada Örgü Baykuşlu Bere Yapımı paylaşmıştık. Şimdi ise baykuşlu bebek lifi yapılışına yer verdik. Tuğba’nın lif dünyası sayfasından almış olduğumuz bu örneğin nasıl yapıldığı aşağıdaki resimlerde adım adım olacak şekilde verilmiştir.

Lif modelleri arasından seçmiş olduğumuz en güzel modelleri sitemizde paylaşıyoruz. 2018 Lif Modelleri paylaşımımızı ziyaretçilerimiz çok beğenmişlerdi. Bunun dışında anlatımlı lifler olarak Ayçiçeği Lif Modeli Yapılışı ve Nazar Boncuğu Lif Modeli Yapılışı modelleri çok fazla ilgi görmüştü. Siteye eklediğimiz lifleri düzenli olarak takip etmek isterseniz lif modelleri kategorisini takip ediniz.

Baykuş lif yapılışı 33

Baykuşlu Bebek Lifi Yapılışı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Da'Shon dedi ki:

    I am really interested in the craft projects, but I dont under this language. How can I get all your patterns on Pinterest in english.

BİR YORUM YAZ