İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örgü Buğday Başağı Lif Modeli

En çok sevilen modellerden olan örgü buğday başağı lif modeli yapılışı ile devam ediyoruz. Anlatımlı lif modeli ile nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Buğday başağı örgü modeli ile yapılan lif modelinin yapımını sizlerle paylaşacağım. Ören hanım kanalında yayınlanan bu harika örneği umarım sizlerde beğenirsiniz. Lif modelleri paylaşımına bu sıra ağırlık vermiş durumdayız. Lif örmek isteyen hanımlar bu fırsatı kaçırmasınlar ve paylaşmış olduğumuz anlatımlı modeller ile liflerin nasıl yapıldıklarını öğrensinler. Hiç bir yerde bulamayacağınız modeller için lif modelleri kategorisini incelemeyi unutmayın.

Tığla örülen bu modeli lif dışında bebek örgülerinde de kullanabilirsiniz. Nerede kullanacağınız tamamen size bağlı. Buradaki asıl amacımız buğday başağı örgü modelinin yapımını sizlere öğretmek. Lif örerken de tercih edebileceğinizden dolayı buğday başağı lif modeli diye başlık attık.

Örgü Buğday Başağı Lif Modeli

Örgü Buğday Başağı Lif

Ören Hanım kanalında yayınlanan bu model lif modeli olarak yapılmış. Nerede kullanacağınıza artık siz karar vereceksiniz. Şimdi bu lifin nasıl yapıldığına bir göz atalım.

Buğday Başağı Lif Modeli Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir