İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örgü Burgulu Fındık Ağaçları Yelek Modeli Yapılışı

Örgü bayan yeleklerinde burgulu fındık ağaçları yelek modeli yapılışını sizlerle paylaştık. Bayan yeleklerinde bu modeli tercih edebilirsiniz.

Örgü yeleklerde farklı farklı teknikler kullanılmaktadır. Bir çok örgü modeli ile yelekler yapılabiliyor. Daha önce paylaştığımız Midye Kabuğu Modeli Yelek ve Şal Yapılışı ve Yazlık Dantelli Bayan Yelek Örneği Yapılışı gibi bir çok anlatımlı örgü yelek modelini sitemizde bulabilirsiniz. Şimdi paylaştığımız örgü yelek modelinde burgulu fındık ağaçları örgü tekniği kullanılmıştır. Detaylarını videolu olarak yayınlamış olduğumuz bu model ile sizlerde yelekler yapabilirsiniz. Bayan yeleği yapma düşünceniz varsa birde bu modeli deneyin!

blank

Bayan yeleklerinde kullanabileceğiniz çok şık bir örnek ile beraberiz. Modelimiz aralarda çiftli su yolu örgü modeli kullanılmış. 4 ilmekten oluşmakta. Normal bildiğimiz klasik burgu şeklinde 8 sırada bir bir tane burgu yapılıyor. Burguların arasını isterseniz 8 veya 6 yapabilirsiniz. Normal bir kalınlıkta ip ve 3.5 numara şiş kullanılmıştır.

Burgulu Fındık Ağaçları Yelek Modeli  VİDEO

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir